Zkušenost s používáním MultiSlim

Ahoj všichni! Jmenuji se Sophia. Narodil jsem se a žiji v letovisku Budva (Černá Hora). Dnes jsem se rozhodl zanechat recenzi o produktu, jehož použití mi pomohlo zhubnout - sirup MultiSlim (s malinovou příchutí! ). Řeknu vám o důvodech pro moje kilá, kde jsem koupil tento účinný sirup, o jeho výhodách, jak jej používat, o výsledcích jeho užívání . . . Takže začnu.

použití zeštíhlujícího sirupu MultiSlim - osobní zkušenost s používáním

Zeštíhlující sirup MultiSlim - moje zkušenost

Před rokem a půl jsem měla úžasnou dceru. Přirozeně, hned po jejím narození, jsem se začal rychle zotavovat, zejména proto, že mám genetickou predispozici k nadváze. Za pouhých šest měsíců jsem nepostřehnutelně pro sebe přibral až 16 kg! Když bylo dítěti jeden rok, moje váha přidala dalších 9 kg a já jsem se rozhodl, že se naléhavě začnu zbavovat těch kil.

Sedět na dietě rozhodně není pro mě a nejsem ani velkým fanouškem chodit do posilovny, někdy si mohu zaplavat v bazénu, jít na fitness nebo jógu, ale to vše je v náladě, ne systematicky a nezbavuje se nadváhy. Potřeboval jsem tedy jiný efektivní způsob. Zároveň, aby výsledek nemusel čekat celý rok. Moje oblíbené léto k nám přišlo v Budvě a začalo prázdninové období.

Moje přítelkyně řekla, jak se doslechla, že existuje sirup speciálně pro takové případy, zvaný MultiSlim. Jeho použití údajně nevyžaduje zbytečné úsilí a pomáhá zhubnout i těm nejlenivějším.

Poznámka: na fotografii jsem na začátku prázdnin (konec května), moje váha je 80 kg (cílem je zhubnout až na 55 kg! )

MultiSlim - kde jsem ji koupil, jak ji používat, dávkování

Sirup, jak se ukázalo, je možné u nás koupit pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek pod objednávkou s dodávkou. Objednávku je velmi snadné. Stránka má formulář, kde musíte zadat jméno a telefonní číslo, poté manažer zavolá, poradí, vyjasní podrobnosti o doručení a další informace. Dodávku obdržím do tří dnů po potvrzení objednávky.

výsledky použití sirupu MultiSlim pro hubnutí - osobní fotografie před a po

Je snadné zjistit, jak sirup používat. Sada navíc obsahuje pokyny. Užíval jsem to třikrát denně, před jídlem ráno, v poledne a večer. Po jedné lžíci. Po dobu dvou týdnů nepřetržitě, pak jsem si dal pauzu po dobu pěti dnů a znovu po dobu dvou týdnů příjmu, a tak dále v kruhu, dokud šipka s váhou neukazovala známku 55 kg.

Pro sebe jsem zdůraznil následující výhody MultiSlim:

  • Pohodlný formát - sirup lze vypít kdekoli, dokonce i na pláži nebo u bazénu
  • chutná dobře - malinová příchuť, nelepivá, ale lze ji před užitím zředit vodou
  • Bez cukru - místo toho použijte náhradu cukru Stevia
  • Přírodní složení, nezpůsobuje alergie, vedlejší účinky

Navíc je samozřejmě nejdůležitější věcí rychlé hubnutí bez jakéhokoli dalšího úsilí! K tomu dochází zlepšením metabolismu a normalizací zažívacího traktu.

Výsledky aplikace MultiSlim - mé úspěchy

Po měsíci a půl mi denní užívání sirupu pomohlo zhubnout 18 kg! Po dalším jeden a půl - mínus 7 kg. V září jsem v sametové sezóně vypadal štíhle a krásně podle plánu (pro srovnání byly pořízeny fotografie v polovině a pozdním létě).

Abych to shrnul . . . Sirup MultiSlim mě zcela uspokojil. Žádné zbytečné peníze a čas. S výsledkem jsem více než spokojený. Na břiše, bocích a stehnech již nejsou žádné staré tukové zásoby. Vypadám mnohem atraktivněji. Cítím se skvěle!