Recenze o MultiSlim

 • Anna
  Účinný lék. Tento sirup jsem si vybral mezi analogy z několika důvodů: přírodní složení, bez cukru, pozitivní recenze. Rozhodl jsem se to také zkusit. S výběrem jsem se nemýlil. Vážil 70 kg, po použití multislim - 56 kg. Jsem s výsledkem spokojený. Nemusel jsem se trápit dlouhými dietami a fitness. Doporučuji!
 • Hana
  Miluji sladkosti moc a bez ohledu na to, jak moc jsem se tohoto zvyku snažil vzdát, bezvýsledně. Výsledkem je neustálý problém s kilami navíc, kterých se zbavil pouze multislim. Poprvé jsem to zkusil před rokem. Ztratil jsem 15 kg za dva týdny! Teď to pravidelně užívám k profylaxi, abych si udržel štíhlou postavu.
 • Jana
  Jsem spokojený s nákupem. Nástroj je efektivní, ne nadarmo jsem na něj utratil peníze. Zkoušel jsem mnoho podobných metod hubnutí, dokud jsem nenašel multislim. Jen on mě dokázal zbavit nadváhy. Navíc za krátkou dobu, bez přísných diet a hodin navíc v tělocvičně. Doporučuji. Při každodenním používání jsem za dva týdny zhubla 12, 5 kg!
 • Alena
  Používáme to společně s naší dcerou. Oba mají genetickou predispozici k nadváze. A žádná dieta nepomáhá udržovat štíhlé tělo. MultiSlim nám pomohl zhubnout. Vzali to měsíc. Jsme spokojeni s výsledkem. Nedávno jsme si objednali další dvě lahve, na doručení čekáme druhý den.
 • Kateřina
  Už druhý týden užívám multislim každý den, ráno, v poledne a večer. Jedna lžíce před jídlem. Přestože sirup neobsahuje cukr, je sladký a příjemně chutná. Přírodní složení. Ztratila 9, 5 kg. Snížená chuť k jídlu, začal jíst méně sladkostí a jíst méně často. Pokračuji v užívání, plánuji na dovolenou zhubnout dalších 9 kg.
Recenze o MultiSlim, pozitivní a negativní recenze
4.1
12