Návod k použití MultiSlim

MultiSlim pro hubnutí - charakteristika a obecné informace

Formulář vydání:

orální sirup

Objem (1 balení):

300 ml

Funkce:

bez cukru

Chuť:

malina

Kontraindikace:

děti do 18 let

MultiSlim sirup - prostředek pro rychlé hubnutí. Až do minus 10 kg po minimální dobu 14 dnů. U těžké obezity je povoleno dlouhodobé užívání, od 6 do 12 měsíců nebo déle. Z hlediska své chuti je určen především ženám. Pro muže to však nemá žádné kontraindikace. Veškeré použití je povoleno bez omezení, počínaje 18 lety.

Výhodou sirupu je žádný cukr. Sladidlem je stevia. Použití sirupu nezpůsobuje prudký nárůst hladiny cukru v krvi. Nemá žádné kontraindikace pro diabetiky.

MultiSlim účinně snižuje hmotnost normalizací trávicího systému. Vědci opakovaně potvrdili, že metabolické poruchy jsou jedním z hlavních důvodů pro přibírání na váze. Zpravidla ze stejného důvodu vám při hubnutí nepomůže žádná strava a tvrdý trénink. A často naopak ještě více vyvolávají opětovné nastavení hmotnosti.

Zeštíhlující sirup - indikace k použití:

  • nadváha nebo obezita (jakékoli závažnosti)
  • časté občerstvení, vysoká chuť k jídlu
  • pravidelné gastrointestinální poruchy (nadýmání, zácpa, tvorba plynů)
  • neustálý pocit únavy po jídle, tíže v žaludku

Výše ​​uvedené důvody jsou signálem, kterému většina lidí prostě nevěnuje pozornost, ale který informuje, že je narušen metabolismus. Tělo nedokáže správně trávit potravu. Tak jsou asimilovány všechny užitečné látky a přebytek je odstraněn z těla nebo použit jako palivo. Zeštíhlující sirup MultiSlim eliminuje všechny příznaky a příčiny metabolických poruch, v důsledku čehož rychle zmizí nepříjemné příznaky a kilá navíc.

Pokyny MultiSlim - jak používat, dávkování

Jak používat, dávkování - sirup na hubnutí MultiSlim

Hlavním pravidlem, které je třeba dodržovat, je užívat sirup v kurzu bez přerušení. Chcete-li zhubnout o 10-12 kg - do dvou týdnů, 15-20 kg - kurz jednoho nebo dvou měsíců, 20-30 kg - tři měsíce nebo více. Chcete-li zhubnout od 20 kg nebo více, lze měsíční kurz přerušit na sedm dní. Pro každý případ se aplikuje stejná dávka - třikrát denně, jedna polévková lžíce před jídlem. Případně jej lze naředit nebo zapít sklenicí vody (100 ml).

Je důležité vědět! MultiSlim se opírá o vědecký výzkum a klinické studie s pouze 100% pozitivními výsledky. Poté výrobce obdržel všechna potřebná povolení pro maloobchodní prodej sirupu v České republice. Díky použití sirupu MultiSlim se tedy nemusíte starat o své zdraví. Tisíce evropských dívek a žen se již podařilo zajistit vysokou kvalitu a účinnost sirupu. Recenze od spotřebitelů potvrzují shodu s vlastnostmi deklarovanými výrobcem.