Oblíbená strava - efektivní hubnutí, které si zamilujete!

Oblíbená strava - není bezdůvodné, že tento systém výživy dostal takové jméno. Podařilo se jí získat fanoušky díky rozmanitosti povolených produktů, které každá hospodyňka může najít v lednici.

Nelze to nazvat mono dietou - režim je poměrně šetrný a nevyžaduje velké výdaje. Navzdory tomu jsou výsledky vaší oblíbené stravy úžasné - až deset kilogramů očištěním těla a odstraněním toxinů.

ovocný a zeleninový džus pro vaši oblíbenou stravu

Primární požadavky

Dieta je navržena na 7 dní - to je startovní čára pro ty, kteří tuto dietu zkouší poprvé. K dispozici jsou také možnosti na 12 a 14 dní.

Nedoporučuje se začít okamžitě s dlouhodobou možností; účinnosti této výživy je dosaženo díky postupnému návyku těla.

V případě onemocnění trávicího systému, ledvin nebo kardiovaskulárního systému se nedoporučuje používat dietu. Je také kontraindikován během těhotenství, laktace, diabetes mellitus a vysoké fyzické námahy. Jinak autoři stravy slibují hubnutí a další očistu těla.

Dieta na týden

Týdenní menu může být poprvé jemné a přísnější pro ty, kteří si již tuto dietu sami vyzkoušeli.

Možnost šetření

 • 1. den - čistě pití, můžete pít, co chcete, včetně džusů a vývarů.
 • 2. den - pouze zelenina, saláty, hlavně mrkev a zelí. Salát můžete dochutit trochou zakysané smetany s nízkým podílem tuku nebo přidat lžičku olivového oleje.
 • Den 3 - Opakujte první den.
 • 4. den - čas na ovoce a džusy, zejména grapefruity, kiwi, jablka, citrusové plody.
 • 5. den - bílkovinná jídla: vařená vejce, kuře bez kůže, jogurty. Je lepší vyloučit smažené, páru nebo vařit.
 • 6. den - konsolidace výsledků, opakování pitného dne.
 • Den 7 - poslední akord, který vám umožní hladce opustit dietu. Zde je vhodná vyvážená strava, kde na snídani - bílkoviny, na oběd - vývar nebo polévku, na večeři - salát nebo zeleninu. Je povoleno mít ovocné občerstvení.

Přísné menu

 • První a druhý den je věnován pitnému režimu.
 • Třetí je výhradně jeden druh ovoce. Nejčastěji se používají jablka, která mohou nahradit pomeranče. Je nutné konzumovat velké množství čisté, nesycené vody, aby se neutralizovaly kyseliny, které přicházejí s ovocem.
 • Den 4, 5, 6 - pouze vařené kuřecí filé, oloupané z kůže a tuku.
 • Den 7 - Výjimečné suché víno a trochu sýra.

Během týdne se doporučuje užívat vitamínové komplexy v kapslích nebo tabletách k udržení celkové rovnováhy metabolismu. Výsledky stravy za 7 dní se podle těch, kteří hubnou, pohybují od tří do deseti kilogramů.

sýr a víno pro vaši oblíbenou stravu

Dvoutýdenní režim

Průměrný denní obsah kalorií v takové stravě je asi tisíc kcal, takže lékaři nedoporučují zahájit dietu hned.

Vyzkoušejte 7denní variantu - pokud se vašemu tělu daří, můžete vyzkoušet 2týdenní dietu za měsíc.

 1. První nebo třetí den - tekutina v jakémkoli objemu, včetně kefíru, mléka, čajů, džusů a vývarů.
 2. Čtvrtý až šestý den - výhradně jablka. Můžete je také upéct v troubě a připravit džusy.
 3. Sedmý devátý den - zde tělo potřebuje bílkoviny po týdnu. Proto jsou tyto tři dny věnovány kuřecímu masu, které lze vařit jakýmkoli způsobem. Jediným zákazem je, že nemůžete používat koření a sůl. Jednoho dne musíte jíst ne více než 1 kg.
 4. Desátý dvanáctý - alkoholické dny, během nichž je povoleno pít suché víno, nejlépe červené. Kromě toho můžete jíst sýr, ale ne příliš slaný. Pokud jsou alkoholické nápoje nepřijatelné, lze použít šťávu z granátového jablka.
 5. Poslední tři dny jsou věnovány dokončení stravy. Vypočítejte obsah kalorií ve stravě předem, můžete konzumovat ne více než 1450 kcal denně. Můžete jíst cokoli kromě pečiva. Hlavní věc je, že každé jídlo by mělo být věnováno jinému druhu jídla. Například na snídani - bílkoviny, na oběd - sacharidy ve formě kaše nebo polévek atd.
ovoce a cvičení na vaší oblíbené stravě

Zjednodušená verze

Dieta po dobu 12 dnů se příliš neliší od dvoutýdenní stravy, pouze s tím rozdílem, že dny ukončení diety nejsou v účetnictví zahrnuty.

 • První tři dny jsou věnovány pití, nejlépe - pouze kefír nebo jogurt.
 • Další tři dny - jablko, poté - bílkoviny a poslední tři - na suchém červeném víně se sýrem.

Odborníci na výživu důrazně doporučují podporovat tělo vitamínovými komplexy a bylinnými čaji, jejichž použití je povoleno v kterýkoli den stravy.

Výsledek uložíme

Vzhledem k tomu, že strava každý den obsahuje prvky mono výživy, neměli byste v prvních týdnech zatěžovat tělo sladkými a škrobovými potravinami.

měření pasu během vaší oblíbené stravy

Čím více dalších potravin se přidává do denní stravy, tím více fyzické aktivity je třeba vykonávat - někdy stačí i chůze na čerstvém vzduchu ve svižném tempu.

Zvyk pít hodně vody musí být zachován, takže riziko návratu těchto nadbytečných kilogramů je minimální.