Japonská strava po dobu 7 dnů - hubnutí bez komplikací

povolená jídla pro japonskou stravu

Ve světě mnoha diet a komplexů na hubnutí je těžké se nenechat zmást. Jak zvolit správný systém, jak zhubnout o pár kilogramů navíc. Předně. Měli byste se rozhodnout o výživě, která vyhovuje vašemu tělu. I když je strava příjemným a snadným způsobem, jak získat krásné tónované tělo.

Dnes chci hovořit o japonské stravě, všech výhodách a nevýhodách jak svítidel medicíny, tak pravidelných uživatelů této metody hubnutí za 7 dní!

Jen před několika lety se stala známou japonská strava pro Evropany, jejímž vynálezcem byl Dr. Kovalkov, profesor slavné japonské kliniky „Yaeks". Proč se dnes tolik mluví o tomto způsobu stravování, který přitahuje lidi, kteří hubnou, v takovém komplexu produktů, který by měl být konzumován alespoň 7 dní?

Než vyhodíte maso a koláče z chladničky, musíte pochopit výhody a nevýhody takového komplexu potravin.

Pros japonské stravy po dobu 7 dnů

 • Čím větší váha, tím více tělo ztrácí váhu. Během diety můžete zhubnout více než 7 kg za týden.
 • Tělo se rychle přizpůsobuje novému způsobu stravování, nabídka japonské stravy není složitá a každému dobře známá.
 • Podstatou japonské stravy není jen zbavit tělo několika kilogramů, ale je to také skvělá volba k normalizaci metabolismu a změně stravovacích návyků k lepšímu.
 • Stabilní výsledek, který je ztracen, se již nevrací!

Minusy

 • Příliš nízký příjem kalorií na každý den, což může způsobit slabost, vyčerpání těla, špatnou koordinaci, ospalost a ztrátu vědomí. Odborníci na výživu proto nedoporučují sedět déle než 7 dní v roce. Ano, ano, už ne. Krása je krása a zdraví je nade vše!
 • Přítomnost obrovského seznamu kontraindikací, to jsou problémy se žaludkem, srdcem, krevními cévami, játry, vysokým krevním tlakem. Ne každý organismus vydrží kávu každý den.
 • Neexistuje žádná japonská strava pro těhotné a kojící ženy, existuje riziko ztráty mléka a nedostatek vitamínů pro vyvíjející se plod.
 • A nejdůležitější věcí jsou tři jídla denně s dietou, to je za předpokladu, že všichni přední lékaři a odborníci na výživu doporučují jíst 5krát denně, ale v malých porcích.

Výstup

Tato 7denní japonská strava je spíše pro lidi, kteří se snaží zhubnout obrovské množství kilogramů, a zatím neuspěli. Týden času a stabilní spokojený výsledek. Ale v každém případě, než přejdete na neobvyklý způsob stravování, musíte se poradit s odborníkem.

Přísná nabídka japonské stravy na celý týden. Začněme hubnout

Pro nejlepší účinek před zahájením takové stravy doporučují odborníci na výživu připravit tělo, proto byste se měli pokusit jíst jídlo úplně bez soli po dobu pěti dnů, odstranit ze stravy sladkosti, uzeniny, alkohol a strávit den půstu na kefíru . To již přispěje k zbavení nenáviděných centimetrů tuku.

Sedmidenní japonská strava je zcela vyvážená, vypočítaná podrobně odborníky tak, aby zohledňovala všechny potřeby těla, proto musí být prováděna přísně podle předpisu.

Poznámka.Nemůžete nahradit produkty podobnými a měnit dny na místech, pak bude výsledek nižší, než je požadováno.

Doporučuje se pít po celý den hodně tekutin, více než dva litry, nejlépe bez plynu nebo sladidel. Po probuzení a vždy dvě hodiny před jídlem musíte vypít sklenici obyčejné čištěné tekutiny a pak jíst další jídla.

sushi a mořské plody pro japonskou stravu

Pokud vám v prvních dnech stravy podle jídelního lístku japonské proteinové stravy bude chybět nasycení těla, pak vám odborníci doporučují uchýlit se k malým trikům:

 1. Během jídla je nutné jídlo důkladně žvýkat, přispěje to k účinné asimilaci a trávení jídla a také pomůže snížit obsah kalorií ve stravě o 12%. Od raného věku se děti učí, aby při jídle nespěchaly, což je nejlepší volba pro udržení dobrého ducha a štíhlého těla.
 2. Pokud pocit hladu neopustí, můžete vypít sklenici vody, často pocit žízně provokuje tělo, aby si vzalo zbytečné jídlo, a to vše stačí k nasycení stravy čistou tekutinou bez plynu.
 3. Aby nedošlo k přejídání, jídlo by mělo být umístěno do malých bílých talířů, které vizuálně zmenšují prostor pro přidávání potravin a zvyšují pocit sytosti. Nedoporučuje se jíst při sledování televize a telefonování. Nepřejídejte se, soustřeďte se pouze na požadované množství příjmu potravy.
 4. Po několika dnech si tělo zvykne na tento způsob stravování, objem žaludku se zmenší a pocit plnosti přijde rychleji. Japonci doporučují jíst v hrsti s tím, že to stačí k ukojení hladu. Proto jsou všechny hubené a fit. Pojďme s tím také držet krok!
 5. Vpřed do krásného a štíhlého těla!
štíhlá postava v důsledku japonské stravy

Vystoupení z japonské stravy bez solí

Bez ohledu na to, jak tvrdě se snažíte dodržovat všechny předpisy specialistů, nesprávné vystoupení ze stravy může vést ke katastrofálním výsledkům a všechny ztracené kilogramy se mohou okamžitě vrátit. Abyste tomu zabránili, musíte konečně konsolidovat váhu získanou v procesu hubnutí, proto se po sedmi dnech přísné stravy nedoporučuje vrhnout se na všechny potraviny najednou a konzumovat je ve velkých porcích. Pro úplnou adaptaci těla je vhodné dodržovat některé prvky japonské stravy po dobu jednoho měsíce, jíst více ovoce, pít hodně tekutin, méně sladké a kořeněné, nezneužívat uzeniny a slaná jídla.

Možná si vaše tělo zvykne na správnou výživu natolik, že si po celou dobu nebude muset dělat starosti s nadbytečnými kilogramy a centimetry v pase.

Adaptivnímu období se také říká japonská strava 13-14 dní. Podle tabulky byste měli střídat nabídku devátého dne pro pátý, 10-4, 11-3, 12-2, 13 pro 1.

Populární recenze japonské stravy lékařů a uživatelů podobné stravy.

Pokud se na začátku diety připravíte správně, budou výsledky uklidňující. Například jedna dívka píše:

 • Před zahájením kurzu hubnutí jsem se poradil s odborníkem na výživu, napsal mi předpis upravený pro mé tělo a striktně jsem ho dodržoval po dobu 7 dnů, poté jsem pomalu opustil dietu po dobu tří týdnů. Ztratil jsem 6 kg, to mi stačilo. Nyní pokračuji v dodržování některých charakteristik japonské stravy a nelituji, že jsem takové riziko podstoupil. Moje postava je štíhlá a moje nálada je vynikající.

Jiná dívka však radikálně rozhodla o tomto problému, v důsledku čehož byly výsledky žalostné. Poslouchejme:

 • Zkoušel jsem japonskou stravu sedm dní bez speciální přípravy, sedl jsem si a to je vše. Chtěl jsem zhubnout 10 kg podle zásady „dnes a okamžitě". Jedl jsem dost šest dní, byla strašná únava, zvracení, neustálý pocit hladu. Ano, ztratil jsem 5 kg, nevrátili se ke mně, ale během této doby jsem si úplně zničil žaludek. Dva měsíce léčby v nemocnici, a přesto ne všechny, díky bohu. Možná je to kvůli tomu, že moje tělo odmítlo tento způsob stravování, nevím. Jedna věc je jistá, takové kardinální rozhodnutí nemůžete udělat sami. Pouze s dietetikem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem. Jsem velmi rozrušený, japonská strava mi jen ublížila!

To jsou dojemné komentáře. Je důležité sledovat stravu, snažit se nepřejídat, jíst tři hodiny před spaním, pít hodně tekutin, nezneužívat pekárenské výrobky, sladkosti a uzeniny, tučné pokrmy, instantní jídlo, polotovary . Naše tělo není na takové kataklyzmy připraveno. Všechno by mělo být s mírou, trochu, a pak už nebudou žádné kilá navíc a bolestivé diety.

jídla pro japonskou stravu

Japonská strava jako dramatická změna vzhledu

V současné době je japonský potravinový systém pouze zdravým a vyváženým jídlem, kde hlavním zdrojem komplexních sacharidů ve stravě je hnědá rýže a čerstvé ovoce a zelenina saturují tělo základními vitamíny, minerály a vlákninou. Pouze malé porce, a ne přejídání.

Všechny experimenty s tělem musí být prováděny pod dohledem lékaře.

Buďte zdraví a krásní, ať vám váš vnitřní hlas nezapomene každé ráno říkat: „Jste nejkouzelnější a nejatraktivnější! ", Věřte mi, pak nebude žádný důvod chodit k výživě a hladovět.